Важлива інформація

Набір на навчання в жовтні

Новини
Шановні партнери!

Навчальний центр ТОВ «ГНМЦ» з 02 жовтня по 06 жовтня 2023 року; та
з 16 жовтня по 20 жовтня 2023 року оголошує набір на:

✓ навчання та підготовку експертів технічних з промислової безпеки відповідно до Порядку атестації фахівців, які мають право проводити технічний огляд та/або експертне обстеження устаткування підвищеної небезпеки;


✓ навчання з питань охорони праці та нормативно-правових актів з охорони праці відповідно до вимог п. 5.2, п. 5.3, п. 4.4 Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці;

✓ навчання з електробезпеки для осіб і спеціалістів (з присвоєнням або підтвердженням групи з електробезпеки);

✓ навчання з пожежної безпеки для групи керівників, працівників підприємств та організацій, пожежно -технічного мінімуму.

Навчальний процес здійснюється з використанням дистанційної онлайн-платформи Zoom та Єдиної системи онлайн навчання та тестування.

Форма проведення навчання та перевірки знань – дистанційна.

До навчального процесу залучаються досвідченні фахівці та спеціалісти з охорони праці та промислової безпеки, експерти технічні з промислової безпеки з багаторічним досвідом роботи, розробники нормативно-правових документів, незалежні експерти НААУ, аудитори з менеджменту якості.

Звертаємо Вашу УВАГУ на те, що ТОВ «ГНМЦ» працює виключно на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені законами України, відповідно до вимог чинного законодавства.

З питань надання комерційних пропозицій просимо звертатися за такими номерами телефонів:
050-278-62-42,
050-923-58-03,
093-855-25-58,
073-074-08-74,
а також за електронною адресою: gnmcentr@gmail.com