Важлива інформація

Вітаємо експертів технічних

Новини
Планове засідання Атестаційної комісії ТОВ «ГНМЦ» по підвищенню кваліфікації експертів технічних з промислової безпеки та атестації фахівців, які мають проводити технічний огляд та/або експертне обстеження устаткування підвищеної небезпеки відбулось 22 лютого 2023 року через платформу Zoom.

До складу Атестаційної комісії входили фахівці, спеціалісти, експерти технічні з промислової безпеки за напрямами діяльності зі всієї країни, а також посадові особи ЦЕНТРАЛЬНОГО МІЖРЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ З ПИТАНЬ ПРАЦІ.

За результатами Атестації та підвищення кваліфікації експертам технічним з промислової безпеки було надано право на проведення технічного огляду та/або експертного обстеження з видачею посвідчення (сертифікату) експерта технічного за формою відповідно до Наказу Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду від 20 грудня 2006 року N 16 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 7 лютого 2007 р. за N 103/13370 Із змінами і доповненнями, внесеними наказом Міністерства соціальної політики України від 29 травня 2018 року N 785.
Аналіз підсумків атестації свідчить про професійне зростання експертів технічних з промислової безпеки. Цьому сприяла ціла низка обставин, у тому числі різноманітність форм навчання та підвищення кваліфікації, спрямованої на виявлення, вивчення та поширення досвіду через лекції, тести, бінарні заняття, методоб’єднання, тощо.

Вітаємо експертів технічних з промислової безпеки із успішним проходженням атестації та підвищенням кваліфікації.