Важлива інформація

Підсумки в роботі за жовтень

Новини
Підводимо підсумки в роботі за жовтень 2023 року навчального центру з охорони праці та промислової безпеки ТОВ «ГНМЦ».
Атестаційна комісія по атестації та підвищенню кваліфікації експертів технічних з промислової безпеки плідно працювала протягом місяця. До складу Атестаційної комісії увійшли фахівці, спеціалісти, експерти технічні з промислової безпеки за напрямами діяльності зі всієї країни (ТзОВ «Житомирський експертно-технічний центр Держпраці, ТОВ «НЕО «Стандарт», ТОВ «Миколаівтехексперт», ТОВ «Центр експертиз «ТІМ», ТОВ«Чорноморський експертно-технічний центр», ПП «ОД СІТІ», а також посадові особи ЦЕНТРАЛЬНОГО МІЖРЕГІОНАЛЬНОГО
УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ З ПИТАНЬ ПРАЦІ (Постой А.В., Чорний В.В., Проценко Р.О., Гнатюк О.І., Ковальов О.В., Човпан М.С.).

Звертаємо Вашу УВАГУ на те, що ТОВ «ГНМЦ» працює виключно на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені законами України, відповідно до вимог чинного законодавства. Відомості про осіб, що пройшли підготовку та успішно склали іспит на експертів, які проводять технічний огляд та/або експертне обстеження, а також щодо проходження такими особами періодичного підвищення кваліфікації надаються протягом 5 робочих днів ТОВ «ГНМЦ» до Державної служби України з питань праці.